RN70C4752FBSL
MFR.Part #
RN70C4752FBSL
JLCPCB Part #
C1430723
Description
-65℃~+175℃ 47.5kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors