P0805E71R5FBT
MFR.Part #
P0805E71R5FBT
JLCPCB Part #
C4062383
Description
-55℃~+155℃ 200mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount