RN70C4223FBSL
MFR.Part #
RN70C4223FBSL
JLCPCB Part #
C1430426
Description
-65℃~+175℃ 422kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors