RN70C4023FBSL
MFR.Part #
RN70C4023FBSL
JLCPCB Part #
C3443176
Description
-65℃~+175℃ 402kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors