RN70C4123DB14
MFR.Part #
RN70C4123DB14
JLCPCB Part #
C3492977
Description
-65℃~+175℃ 412kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors