RN70C4023BRSL
MFR.Part #
RN70C4023BRSL
JLCPCB Part #
C3414102
Description
-65℃~+175℃ 402kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors