MRS16000C1003FCT00
MFR.Part #
MRS16000C1003FCT00
JLCPCB Part #
C1369572
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS