TNPW12063K83BYCN
MFR.Part #
TNPW12063K83BYCN
JLCPCB Part #
C4303249
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount