RN70C3321FBSL
MFR.Part #
RN70C3321FBSL
JLCPCB Part #
C3567034
Description
-65℃~+175℃ 3.32kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors