RN70E4992FB14
MFR.Part #
RN70E4992FB14
JLCPCB Part #
C1430543
Description
-65℃~+175℃ 49.9kΩ 750mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors