CRCW0805287KFKTA
MFR.Part #
CRCW0805287KFKTA
JLCPCB Part #
C3924866
Description
-55℃~+155℃ 125mW 287kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount