RN70C3010DBSL
MFR.Part #
RN70C3010DBSL
JLCPCB Part #
C1432075
Description
-65℃~+175℃ 301Ω 750mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors