RN70C2671FRSL
MFR.Part #
RN70C2671FRSL
JLCPCB Part #
C1809082
Description
-65℃~+175℃ 2.67kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors