RN70C2493FBSL
MFR.Part #
RN70C2493FBSL
JLCPCB Part #
C1428037
Description
-65℃~+175℃ 249kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors