RN70C2432FBSL
MFR.Part #
RN70C2432FBSL
JLCPCB Part #
C1428417
Description
-65℃~+175℃ 24.3kΩ 750mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors