RN70C2402FR36
MFR.Part #
RN70C2402FR36
JLCPCB Part #
C1801451
Description
-65℃~+175℃ 24kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors