RN50C2492FR36
MFR.Part #
RN50C2492FR36
JLCPCB Part #
C3389707
Description
-65℃~+175℃ 24.9kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors