RN70C2201FB14
MFR.Part #
RN70C2201FB14
JLCPCB Part #
C3486442
Description
-65℃~+175℃ 2.2kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors