RN60C1910BRSL
MFR.Part #
RN60C1910BRSL
JLCPCB Part #
C1798427
Description
-65℃~+175℃ 191Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors