RN70C1300BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN70C1300BRSL
JLCPCB Part #
C3454956
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 130Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors