RN70C1152FB14
MFR.Part #
RN70C1152FB14
JLCPCB Part #
C3419769
Description
-65℃~+175℃ 11.5kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors