RN70C1150FBSL
MFR.Part #
RN70C1150FBSL
JLCPCB Part #
C1430377
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors