RN65E1624FRSL
MFR.Part #
RN65E1624FRSL
JLCPCB Part #
C3418240
Description
-65℃~+175℃ 1.62MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors