RN70C1113BRSL
MFR.Part #
RN70C1113BRSL
JLCPCB Part #
C1814009
Description
-65℃~+175℃ 111kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors