RNC65H6813FRRE6
MFR.Part #
RNC65H6813FRRE6
JLCPCB Part #
C3362595
Description
-65℃~+175℃ 500mW 681kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors