RN70C10R0DB14
MFR.Part #
RN70C10R0DB14
JLCPCB Part #
C3549185
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors