RN70C1051FB14
MFR.Part #
RN70C1051FB14
JLCPCB Part #
C1419382
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 750mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors