RN65E9762BBSL
MFR.Part #
RN65E9762BBSL
JLCPCB Part #
C1439624
Description
-65℃~+175℃ 500mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors