RN65E9650BRSL
MFR.Part #
RN65E9650BRSL
JLCPCB Part #
C1811516
Description
-65℃~+175℃ 500mW 965Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors