RN65E8452FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65E8452FRSL
JLCPCB Part #
C1807659
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors