RN55E1910DRE6
MFR.Part #
RN55E1910DRE6
JLCPCB Part #
C1784631
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors