M55342H02B10E0PWS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342H02B10E0PWS
JLCPCB Part #
C4032059
Package
0505
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount