RN65E7503FRSL
MFR.Part #
RN65E7503FRSL
JLCPCB Part #
C1805620
Description
-65℃~+175℃ 500mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors