RN55E7502FR36
MFR.Part #
RN55E7502FR36
JLCPCB Part #
C1776714
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors