RN65E7002FB14
MFR.Part #
RN65E7002FB14
JLCPCB Part #
C3476005
Description
-65℃~+175℃ 500mW 70kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors