RN65C1601BB14
MFR.Part #
RN65C1601BB14
JLCPCB Part #
C3474990
Description
-65℃~+175℃ 1.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors