RN65E6813BBSL
MFR.Part #
RN65E6813BBSL
JLCPCB Part #
C1439396
Description
-65℃~+175℃ 500mW 681kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors