RN65E65R7BRSL
MFR.Part #
RN65E65R7BRSL
JLCPCB Part #
C3472860
Description
-65℃~+175℃ 500mW 65.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors