RN65E78R7BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65E78R7BRSL
JLCPCB Part #
C1813556
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors