RN65E6341FB14
MFR.Part #
RN65E6341FB14
JLCPCB Part #
C1423557
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.34kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors