RN65E61R9BBSL
MFR.Part #
RN65E61R9BBSL
JLCPCB Part #
C1439427
Description
-65℃~+175℃ 500mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors