Y4023178R000B9W
MFR.Part #
Y4023178R000B9W
JLCPCB Part #
C4301113
Description
-55℃~+125℃ 178Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS