RN65E6041BRSL
MFR.Part #
RN65E6041BRSL
JLCPCB Part #
C1814626
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors