RN65E56R2BB14
MFR.Part #
RN65E56R2BB14
JLCPCB Part #
C3383302
Description
-65℃~+175℃ 500mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors