RN55E56R2CB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E56R2CB14
JLCPCB Part #
C1414518
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors