RN65E5113FBSL
MFR.Part #
RN65E5113FBSL
JLCPCB Part #
C3373731
Description
-65℃~+175℃ 500mW 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors