RN65E5112BB14
MFR.Part #
RN65E5112BB14
JLCPCB Part #
C3506127
Description
-65℃~+175℃ 500mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors