RN65E5111FRSL
MFR.Part #
RN65E5111FRSL
JLCPCB Part #
C1808070
Description
-65℃~+175℃ 5.11kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors