RN65E5003BR36
MFR.Part #
RN65E5003BR36
JLCPCB Part #
C1803758
Description
-65℃~+175℃ 500kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors