RN65E4843FRE6
MFR.Part #
RN65E4843FRE6
JLCPCB Part #
C1795979
Description
-65℃~+175℃ 484kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors